1.5KE110A-E3/54
Numărul produsului DigiKey
1.5KE110A-E3/54GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
1.5KE110A-E3/54GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5KE110A-E3/54
Descriere
TVS DIODE 94VWM 152VC 1.5KE
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
152V Clemă 9,9A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns 1,5KE
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1.5KE110A-E3/54 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
9,9A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
94V
Tensiune - Străpungere (Min)
105V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
152V