1.5KE100A-E3/54
Numărul produsului DigiKey
1.5KE100A-E3/54GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
1.5KE100A-E3/54GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5KE100A-E3/54
Descriere
TVS DIODE 85.5VWM 137VC 1.5KE
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
137V Clemă 10,9A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns 1,5KE
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1.5KE100A-E3/54 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
10,9A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
85,5V
Tensiune - Străpungere (Min)
95V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
137V