RN60D5001FB14
Numărul produsului DigiKey
541-RN60D5001FB14-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RN60D5001FB14
Descriere
RES 5K OHM 1/4W 1% AXIAL
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
5 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial Înveliș de rezistență la foc, De grad militar, Rezistent la umezeală, Siguranță Peliculă metal
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RN60D5001FB14 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 175°C
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Vrac
Pachet dispozitiv furnizor
Axial
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,145" diam. x 0,344" L (3,68mm x 8,74mm)