RHA02515R00FE02
Numărul produsului DigiKey
541-RHA02515R00FE02-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RHA02515R00FE02
Descriere
WIREWOUND CHASSIS MOUNT RESISTOR
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 Ohms ±1% 25W Bobinat Rezistență cu montare pe carcasă
Categorie
Caracteristici
Prod.
Tip acoperire, carcasă
Aluminiu
Serie
Caracteristică montare
Flanșe
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
1,062" L x 1,080" l (26,97mm x 27,43mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,561" (14,25mm)
Rezistență
15 Ohms
Stil derivații
Papuci de lipit
Toleranță
±1%
Pachet/cutie
Axial, Cutie
Putere (wați)
25W
Rată defectare
Compoziție
Bobinat
Grad
Coeficient de temperatură
±20ppm/°C
Calificare
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C