RH02550R00FE02
Numărul produsului DigiKey
541-RH02550R00FE02-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RH02550R00FE02
Descriere
RH-25 50 1% E02 E4
Descriere detaliată
50 Ohms ±1% 25W Bobinat Rezistență cu montare pe carcasă
Categorie
Mărime/Dimensiune
1,062" L x 1,080" l (26,97mm x 27,43mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,561" (14,25mm)
Rezistență
50 Ohms
Toleranță
±1%
Putere (wați)
25W
Bobinat
Grad
Coeficient de temperatură
±20ppm/°C
Calificare
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C