RH0251R000FC02
Numărul produsului DigiKey
RHC-1.0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RH0251R000FC02
Descriere
RES CHAS MNT 1 OHM 1% 25W
Descriere detaliată
1 Ohms ±1% 25W Bobinat Rezistență cu montare pe carcasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RH0251R000FC02 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C
Mărime/Dimensiune
1,062" L x 1,080" l (26,97mm x 27,43mm)
Rezistență
1 Ohms
Înălțime - Montat (Max)
0,561" (14,25mm)
Toleranță
±1%
Putere (wați)
25W
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C