RH02515R00FC02
Numărul produsului DigiKey
RHC-15-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RH02515R00FC02
Descriere
RES CHAS MNT 15 OHM 1% 25W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 Ohms ±1% 25W Bobinat Rezistență cu montare pe carcasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RH02515R00FC02 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C
Prod.
Caracteristici
Rezistent la umezeală
Serie
Tip acoperire, carcasă
Aluminiu
Ambalaj
Vrac
Caracteristică montare
Flanșe
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
1,062" L x 1,080" l (26,97mm x 27,43mm)
Rezistență
15 Ohms
Înălțime - Montat (Max)
0,561" (14,25mm)
Toleranță
±1%
Stil derivații
Papuci de lipit
Putere (wați)
25W
Pachet/cutie
Axial, Cutie
Compoziție
Bobinat
Rată defectare
Coeficient de temperatură
±20ppm/°C