IWTX5050CZEB6R3KF1
Numărul produsului DigiKey
541-IWTX5050CZEB6R3KF1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IWTX5050CZEB6R3KF1
Descriere
WIRELESS CHARGING TRANSMIT COIL
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 bobină, 1 strat 6,3µH Bobină de încărcare wireless Transmițător Max. 45mOhm
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 45mOhm
Producător
Vishay Dale
Q la frecvență
120 la 100kHz
Ambalaj
Tavă
Valoare nominală curent (Amp)
5A
Stare piesă
Activ
Curent - Saturație (Isat)
Funcție
Transmițător
Frecvență - Auto-rezonanță
Tip
1 bobină, 1 strat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Inductanță
6,3µH
Mărime/Dimensiune
1,97" diam. x 0,12" Î (50,0mm x 3,0mm)
Toleranță
±10%