ILBB0402ER121V
Numărul produsului DigiKey
541-4358-2-ND - Bandă și mosor (TR)
541-4358-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
541-4358-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ILBB0402ER121V
Descriere
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
120 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 300mA 450mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ILBB0402ER121V Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
300mA
Producător
Vishay Dale
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
450mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Tip filtru
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,024" (0,60mm)
Impedanță la frecvență
120 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)