IHLP4040DZER1R0M01
Numărul produsului DigiKey
541-1300-2-ND - Bandă și mosor (TR)
541-1300-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
541-1300-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IHLP4040DZER1R0M01
Descriere
FIXED IND 1UH 17.5A 4.1 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µH Ecranat Turnat Inductor 17.5 A Max. 4,1mOhm Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IHLP4040DZER1R0M01 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 4,1mOhm
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
4040
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,425" L x 0,400" l (10,80mm x 10,16mm)
Curent - Saturație (Isat)
36A
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)