IHLP2020CZER2R2M11
Numărul produsului DigiKey
541-1236-2-ND - Bandă și mosor (TR)
541-1236-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
541-1236-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IHLP2020CZER2R2M11
Descriere
FIXED IND 2.2UH 6.75A 25 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat Turnat Inductor 6.75 A Max. 25mOhm Non-standard
Modele EDA/CAD
IHLP2020CZER2R2M11 Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 25mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
41MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,216" L x 0,204" l (5,49mm x 5,18mm)
Curent - Saturație (Isat)
5,5A
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)