IHLP2020BZER2R2M01
Numărul produsului DigiKey
541-1088-2-ND - Bandă și mosor (TR)
541-1088-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
541-1088-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IHLP2020BZER2R2M01
Descriere
FIXED IND 2.2UH 4.2A 50.1 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat Turnat Inductor 4.2 A Max. 50,1mOhm Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IHLP2020BZER2R2M01 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 50,1mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
39MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,216" L x 0,204" l (5,49mm x 5,18mm)
Curent - Saturație (Isat)
9,5A
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)