CSC09A014K70GEK
Numărul produsului DigiKey
CSC4.7KW-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CSC09A014K70GEK
Descriere
RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 9SIP
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4,7k Ohm ±2% 200mW Putere per element Cu magistrală 8 Rețea/matrice de rezistențe ±100ppm/°C 9-SIP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CSC09A014K70GEK Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere per element
200mW
Producător
Vishay Dale
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Vrac
Grad
Stare piesă
Activ
Calificare
Tip circuit
Cu magistrală
Aplicații
Rezistență (ohmi)
4,7k
Tip montare
Orificiu străpuns
Toleranță
±2%
Pachet/cutie
9-SIP
Număr de rezistenţe
8
Pachet dispozitiv furnizor
9-SIP
Raport adaptare rezistență
Mărime/Dimensiune
0,890" L x 0,098" l (22,61mm x 2,49mm)
Rezistență-Raport-Abatere
±50ppm/°C
Înălțime - Montat (Max)
0,195" (4,95mm)