CRCW120684R5FKEA
Numărul produsului DigiKey
541-84.5FTR-ND - Bandă și mosor (TR)
541-84.5FCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
541-84.5FDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CRCW120684R5FKEA
Descriere
RES SMD 84.5 OHM 1% 1/4W 1206
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
84.5 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Rezistență cip 1206 (3216 metric) Automobile AEC-Q200 Peliculă groasă
Modele EDA/CAD
CRCW120684R5FKEA Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)