CRCW1206220KJNEB
Numărul produsului DigiKey
541-CRCW1206220KJNEBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
541-CRCW1206220KJNEBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
541-CRCW1206220KJNEBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CRCW1206220KJNEB
Descriere
RES SMD 220K OHM 5% 1/4W 1206
Referință client
Descriere detaliată
220 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistență cip 1206 (3216 metric) Automobile AEC-Q200 Peliculă groasă
Modele EDA/CAD
CRCW1206220KJNEB Modele
Coeficient de temperatură
±200ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Rezistență
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)