CRCW1206220KJNEAHP
Numărul produsului DigiKey
541-220KUATR-ND - Bandă și mosor (TR)
541-220KUACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
541-220KUADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CRCW1206220KJNEAHP
Descriere
RES SMD 220K OHM 5% 3/4W 1206
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
220 kOhms ±5% 0,75W, 3/4W Rezistență cip 1206 (3216 metric) Automobile AEC-Q200, Rezistență la impuls Peliculă groasă
Modele EDA/CAD
CRCW1206220KJNEAHP Modele
Coeficient de temperatură
±200ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,122" L x 0,063" l (3,10mm x 1,60mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,026" (0,65mm)