CRCW0805100KFKEA
Numărul produsului DigiKey
541-100KCTR-ND - Bandă și mosor (TR)
541-100KCCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
541-100KCDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CRCW0805100KFKEA
Descriere
RES SMD 100K OHM 1% 1/4W 0805
Descriere detaliată
100 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezistență cip 0805 (2012 metric) Automobile AEC-Q200 Peliculă groasă
Modele EDA/CAD
CRCW0805100KFKEA Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)