CRCW060354K9FKEA
Numărul produsului DigiKey
541-54.9KHTR-ND - Bandă și mosor (TR)
541-54.9KHCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
541-54.9KHDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CRCW060354K9FKEA
Descriere
RES SMD 54.9K OHM 1% 1/8W 0603
Descriere detaliată
54.9 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Automobile AEC-Q200 Peliculă groasă
Modele EDA/CAD
CRCW060354K9FKEA Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Mărime/Dimensiune
0,061" L x 0,033" l (1,55mm x 0,85mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)