CRCW060351R0FKEA
Numărul produsului DigiKey
541-51.0HTR-ND - Bandă și mosor (TR)
541-51.0HCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
541-51.0HDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CRCW060351R0FKEA
Descriere
RES SMD 51 OHM 1% 1/8W 0603
Descriere detaliată
51 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Automobile AEC-Q200 Peliculă groasă
Modele EDA/CAD
CRCW060351R0FKEA Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Mărime/Dimensiune
0,061" L x 0,033" l (1,55mm x 0,85mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)