FC0402E25R0BST0
Numărul produsului DigiKey
764-1327-2-ND - Bandă și mosor (TR)
764-1327-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
764-1327-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FC0402E25R0BST0
Descriere
RES 25 OHM 0.1% 1/20W 0402
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 Ohms ±0,1% 0,05W, 1/20W Rezistență cip 0402 (1005 metric) RF, Frecvență înaltă Peliculă subțire
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FC0402E25R0BST0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
RF, Frecvență înaltă
Prod.
Coeficient de temperatură
±25ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,042" L x 0,022" l (1,07mm x 0,56mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,015" (0,38mm)