125LD33-R
Numărul produsului DigiKey
125LD33-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
125LD33-R
Descriere
CAP CER 3300PF 400VAC Y5V RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3300 pF ±20% 400V c.a. Condensator ceramic Y5V (F) Radial, Disc
Modele EDA/CAD
125LD33-R Modele
Valori nominale
X1, Y4
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Vrac
Pachet/cutie
Radial, Disc
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,366" diam. (9,30mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,492" (12,50mm)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
0,252" (6,40mm)
Temperatură de funcționare
-30°C – 125°C