S203M75Z5UN63J0R
Numărul produsului DigiKey
BC5185-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S203M75Z5UN63J0R
Descriere
CAP CER 0.02UF 1KV Z5U RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.02 µF ±20% 1000V (1kV) Condensator ceramic Z5U Radial, Disc
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Disc
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-30°C – 125°C