MBA02040C3909FCT00
Numărul produsului DigiKey
56-MBA02040C3909FCT00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
56-MBA02040C3909FCT00TB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
MBA02040C3909FCT00
Descriere
RES 39 OHM 0.4W 1% AXIAL
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
39 Ohms ±1% 0,4W Rezistență axială Axial Automobile AEC-Q200 Peliculă metal
Categorie
Caracteristici
Automobile AEC-Q200
Prod.
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Pachet/cutie
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,063" diam. x 0,142" L (1,60mm x 3,60mm)