MAL213636102E3
Numărul produsului DigiKey
56-MAL213636102E3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
56-MAL213636102E3TB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
MAL213636102E3
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 8000h la 105°C
Categorie
Polarizare
Polar
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
1.071 A @ 100 Hz
Stare piesă
Activ
Impedanță
34 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,492" diam. (12,50mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Înălțime - Montat (Max)
1,063" (27,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
8000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C