BFC238330104
Numărul produsului DigiKey
BC1887-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BFC238330104
Descriere
CAP FILM 0.1UF 5% 1KVDC RADIAL
Descriere detaliată
0.1 µF Condensator cu peliculă 350V 1000V (1kV) Polipropilenă (PP), Metalizat Radial
Modele EDA/CAD
BFC238330104 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Mărime/Dimensiune
1,024" L x 0,394" l (26,00mm x 10,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,768" (19,50mm)
Toleranță
±5%
Spațiu între derivații
0,886" (22,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
350V
Aplicații
Impuls intens, DV/DT
Valoare nominală tensiune - C.c.
1000V (1kV)