SL321R030
Numărul produsului DigiKey
570-SL321R030-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SL321R030
Descriere
ICL 1 OHM 20% 30A 31MM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Limitator de curent de anclanșare 1 Ohms ±20% 30 A 1,220" (31,00mm)
Categorie
Curent - Stare stabilă Max
30 A
Producător
Vishay Ametherm
R la curent
10 mOhms
Serie
Diametru
1,220" (31,00mm)
Ambalaj
Vrac
Spațiu între derivații
0,307" (7,80mm)
Stare piesă
Activ
Grad
R la 25°C
1 Ohms
Calificare
Toleranță
±20%