SL225R012
Numărul produsului DigiKey
570-SL225R012-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SL225R012
Descriere
ICL 5 OHM 20% 12A 22MM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Limitator de curent de anclanșare 5 Ohms ±20% 12 A 0,866" (22,00mm)
Categorie
Curent - Stare stabilă Max
12 A
Producător
Vishay Ametherm
R la curent
50 mOhms
Serie
Diametru
0,866" (22,00mm)
Ambalaj
Vrac
Spațiu între derivații
0,307" (7,80mm)
Stare piesă
Activ
Grad
R la 25°C
5 Ohms
Calificare
Toleranță
±20%