SL222R515
Numărul produsului DigiKey
570-SL222R515-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SL222R515
Descriere
ICL 2.5 OHM 20% 15A 22MM
Descriere detaliată
Limitator de curent de anclanșare 2.5 Ohms ±20% 15 A 0,866" (22,00mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SL222R515 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Stare stabilă Max
15 A
R la curent
30 mOhms
Serie
Diametru
0,866" (22,00mm)
Spațiu între derivații
0,307" (7,80mm)
Grad
R la 25°C
2.5 Ohms
Calificare
Toleranță
±20%