SL2220007
Numărul produsului DigiKey
570-SL2220007-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SL2220007
Descriere
ICL 20 OHM 25% 7A 22MM
Descriere detaliată
Limitator de curent de anclanșare 20 Ohms ±25% 7 A 0,866" (22,00mm)
Categorie
Curent - Stare stabilă Max
7 A
R la curent
165 mOhms
Serie
Diametru
0,866" (22,00mm)
Spațiu între derivații
0,307" (7,80mm)
Grad
R la 25°C
20 Ohms
Calificare
Toleranță
±25%