SL1010003
Numărul produsului DigiKey
570-SL1010003-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SL1010003
Descriere
ICL 10 OHM 20% 3A 10MM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Limitator de curent de anclanșare 10 Ohms ±20% 3 A 0,394" (10,00mm)
Categorie
Curent - Stare stabilă Max
3 A
Producător
Vishay Ametherm
R la curent
258 mOhms
Serie
Diametru
0,394" (10,00mm)
Ambalaj
Vrac
Spațiu între derivații
0,307" (7,80mm)
Stare piesă
Activ
Grad
R la 25°C
10 Ohms
Calificare
Toleranță
±20%