SL0812101AT
Numărul produsului DigiKey
570-SL0812101ATTR-ND - Bandă și mosor (TR)
570-SL0812101ATCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
SL0812101AT
Descriere
ICL 120 OHM 20% 1A 8MM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Limitator de curent de anclanșare 120 Ohms ±20% 1 A 0,315" (8,00mm)
Categorie
R la curent
800 mOhms
Producător
Vishay Ametherm
Diametru
0,315" (8,00mm)
Serie
Spațiu între derivații
0,201" (5,10mm)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Grad
Stare piesă
Activ
Calificare
R la 25°C
120 Ohms
Agenție de aprobare
UL
Toleranță
±20%
Număr produs de bază
Curent - Stare stabilă Max
1 A