SL0510001
Numărul produsului DigiKey
570-SL0510001-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SL0510001
Descriere
ICL 10 OHM 15% 1A 5MM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Limitator de curent de anclanșare 10 Ohms ±15% 1 A 0,197" (5,00mm)
Categorie
Curent - Stare stabilă Max
1 A
Producător
Vishay Ametherm
R la curent
400 mOhms
Serie
Diametru
0,197" (5,00mm)
Ambalaj
Vrac
Spațiu între derivații
0,201" (5,10mm)
Stare piesă
Activ
Grad
R la 25°C
10 Ohms
Calificare
Toleranță
±15%