SL0320001
Numărul produsului DigiKey
570-SL0320001-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SL0320001
Descriere
ICL 20 OHM 25% 1A 2.5MM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Limitator de curent de anclanșare 20 Ohms ±25% 1 A 0,098" (2,50mm)
Categorie
Curent - Stare stabilă Max
1 A
Producător
Vishay Ametherm
R la curent
1.1 Ohms
Serie
Diametru
0,098" (2,50mm)
Ambalaj
Vrac
Spațiu între derivații
0,098" (2,50mm)
Stare piesă
Activ
Grad
R la 25°C
20 Ohms
Calificare
Toleranță
±25%