SL0310001
Numărul produsului DigiKey
570-SL0310001-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SL0310001
Descriere
ICL 10 OHM 20% 1A 3MM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Limitator de curent de anclanșare 10 Ohms ±20% 1 A 0,118" (3,00mm)
Categorie
Curent - Stare stabilă Max
1 A
Producător
Vishay Ametherm
R la curent
800 mOhms
Serie
Diametru
0,118" (3,00mm)
Ambalaj
Vrac
Spațiu între derivații
0,098" (2,50mm)
Stare piesă
Activ
Grad
R la 25°C
10 Ohms
Calificare
Toleranță
±20%