MS327R015
Numărul produsului DigiKey
570-MS327R015-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MS327R015
Descriere
ICL 7 OHM 20% 15A 31MM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Limitator de curent de anclanșare 7 Ohms ±20% 15 A 1,220" (31,00mm)
Categorie
Curent - Stare stabilă Max
15 A
Producător
Vishay Ametherm
R la curent
40 mOhms
Serie
Diametru
1,220" (31,00mm)
Ambalaj
Vrac
Spațiu între derivații
0,307" (7,80mm)
Stare piesă
Activ
Grad
R la 25°C
7 Ohms
Calificare
Toleranță
±20%