MS322R025
Numărul produsului DigiKey
570-MS322R025-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MS322R025
Descriere
ICL 2 OHM 25% 25A 31MM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Limitator de curent de anclanșare 2 Ohms ±25% 25 A 1,220" (31,00mm)
Categorie
Curent - Stare stabilă Max
25 A
Producător
Vishay Ametherm
R la curent
20 mOhms
Serie
Diametru
1,220" (31,00mm)
Ambalaj
Vrac
Spațiu între derivații
0,307" (7,80mm)
Stare piesă
Activ
Grad
R la 25°C
2 Ohms
Calificare
Toleranță
±25%