MS1540004
Numărul produsului DigiKey
570-MS1540004-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MS1540004
Descriere
ICL 40 OHM 25% 4.1A 17MM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Limitator de curent de anclanșare 40 Ohms ±25% 4.1 A 0,670" (17,00mm)
Categorie
Curent - Stare stabilă Max
4.1 A
Producător
Vishay Ametherm
R la curent
280 mOhms
Serie
Diametru
0,670" (17,00mm)
Ambalaj
Vrac
Spațiu între derivații
0,307" (7,80mm)
Stare piesă
Activ
Grad
R la 25°C
40 Ohms
Calificare
Toleranță
±25%