UMWSTD30NF06L
Numărul produsului DigiKey
4518-UMWSTD30NF06LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
4518-UMWSTD30NF06LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4518-UMWSTD30NF06LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
UMWSTD30NF06L
Descriere
TO-252 MOSFETS ROHS
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 60 V 30A (Tc) 55W (Tc) Montare pe suprafață TO-252 (DPAK)
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
25 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1562 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
55W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252 (DPAK)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
29mOhm la 15A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 250µA