TA-12.500MBD-T | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | TA-12.500MBD-T |
Descriere | MEMS OSC XO 12.5000MHZ CMOS SMD |
Referință client | |
Descriere detaliată | 12.5 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | TA-12.500MBD-T Modele |
Categorie | Stabilitate frecvență ±25ppm |
Prod. | Gamă de tracțiune absolută (APR) – |
Serie | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) | Curent - Alimentare (Max) 25mA |
Stare piesă Inactual | Valori nominale – |
Rezonator de bază | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip | Pachet/cutie 4-SMD, Fără derivație |
Frecvență | Mărime/Dimensiune 0,276" L x 0,197" l (7,00mm x 5,00mm) |
Funcție Activare/dezactivare | Înălțime - Montat (Max) 0,039" (1,00mm) |
Ieșire CMOS | Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max) – |
Tensiune - Alimentare 3,3V |