TA-12.500MBD-T
Numărul produsului DigiKey
887-2066-2-ND - Bandă și mosor (TR)
887-2066-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
TA-12.500MBD-T
Descriere
MEMS OSC XO 12.5000MHZ CMOS SMD
Referință client
Descriere detaliată
12.5 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TA-12.500MBD-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stabilitate frecvență
±25ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Curent - Alimentare (Max)
25mA
Stare piesă
Inactual
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Mărime/Dimensiune
0,276" L x 0,197" l (7,00mm x 5,00mm)
Funcție
Activare/dezactivare
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)
Ieșire
CMOS
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Tensiune - Alimentare
3,3V