BT-156.250MBC-T
Numărul produsului DigiKey
887-1561-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
BT-156.250MBC-T
Descriere
XTAL OSC SO 156.2500MHZ LVDS SMD
Referință client
Descriere detaliată
156.25 MHz SO (SAW) LVDS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 6-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±100ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Curent - Alimentare (Max)
80mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
6-SMD, Fără derivație
Frecvență
Mărime/Dimensiune
0,276" L x 0,197" l (7,00mm x 5,00mm)
Funcție
Activare/dezactivare
Înălțime - Montat (Max)
0,071" (1,80mm)
Ieșire
LVDS
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Tensiune - Alimentare
3,3V