BJ-156.250MBE-T
Numărul produsului DigiKey
887-1533-2-ND - Bandă și mosor (TR)
887-1533-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
BJ-156.250MBE-T
Descriere
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ LVPECL
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
156.25 MHz VCXO LVPECL Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 6-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
±50ppm
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Curent - Alimentare (Max)
80mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
6-SMD, Fără derivație
Frecvență
Mărime/Dimensiune
0,276" L x 0,197" l (7,00mm x 5,00mm)
Funcție
Activare/dezactivare
Înălțime - Montat (Max)
0,059" (1,50mm)
Ieșire
LVPECL
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Tensiune - Alimentare
3,3V