AU-24.000MBE-T
Numărul produsului DigiKey
887-1642-2-ND - Bandă și mosor (TR)
887-1642-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
887-1642-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AU-24.000MBE-T
Descriere
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
6mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
AEC-Q100
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Funcție
Activare/dezactivare
Înălțime - Montat (Max)
0,043" (1,10mm)
Ieșire
CMOS
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Tensiune - Alimentare
3,3V