8Q-40.000MAAQ-T
Numărul produsului DigiKey
887-8Q-40.000MAAQ-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
887-8Q-40.000MAAQ-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
887-8Q-40.000MAAQ-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
8Q-40.000MAAQ-T
Descriere
CRYSTAL 40MHZ 10PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
40 MHz ±30ppm Cristal 10pF 80 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
40 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (1,6x1,2)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,047" l (1,60mm x 1,20mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,016" (0,40mm)
Capacitanță sarcină
10pF