8NE-27.000MBM-T
Numărul produsului DigiKey
887-8NE-27.000MBM-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
887-8NE-27.000MBM-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
887-8NE-27.000MBM-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
8NE-27.000MBM-T
Descriere
XTAL OSC XO 27.000MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
27 MHz XO (Standard) CMOS (EMI redus) Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Lățime de bandă spectru extins
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare (Max)
10mA
Rezonator de bază
Valori nominale
Tip
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Ieșire
CMOS (EMI redus)
Înălțime - Montat (Max)
0,032" (0,81mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V