7V-10.000MAHJ-T | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 7V-10.000MAHJ-T |
Descriere | CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 17 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 10 MHz ±30ppm Cristal 18pF 150 Ohms 4-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | ESR (Rezistență serie echivalentă) 150 Ohms |
Prod. | Mod operare Fundamental |
Serie | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip MHz Crystal | Pachet/cutie |
Frecvență 10 MHz | Pachet dispozitiv furnizor 4-SMD (3,2x2,5) |
Stabilitate frecvență ±30ppm | Mărime/Dimensiune 0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm) |
Toleranță frecvență ±30ppm | Înălțime - Montat (Max) 0,035" (0,90mm) |
Capacitanță sarcină 18pF |