P230-2EC22BR20K
P230-2EC22BR20K
P230-2EC22BR20K
Numărul produsului DigiKey
987-1660-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
P230-2EC22BR20K
Descriere
POT 20K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
Termen de livrare standard al producătorului
34 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20k Ohm 1 Grup Liniar Montare panou Potențiometru Niciunul 1.0 Kierros Plastic conductibil 0,5W, 1/2W Papuc lipit
Categorie
Tip ajustare
Definit de utilizat
Producător
TT Electronics/BI
Coeficient de temperatură
Serie
Rotație
300°
Ambalaj
Tavă
Material rezistiv
Plastic conductibil
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Papuc lipit
Rezistență (ohmi)
20k
Tip dispozitiv de acționare
Cu slot
Toleranță
±20%
Lungime dispozitiv de acționare
0,866" (22,00mm)
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Diametru dispozitiv de acționare
0,250" (6,35mm)
Comutator încorporat
Niciunul
Filet bucșă
3/8-32
Număr de rotații
1.0
Tip montare
Montare panou
Caracteristici
Dimensiune - Corp
Rotund - 0,945" diam. (24,00mm)