P160KNP-0EC15A100K
P160KNP-0EC15A100K
P160KNP-0EC15A100K
Numărul produsului DigiKey
987-1717-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
P160KNP-0EC15A100K
Descriere
POT 100K OHM 1/10W PLASTIC LOG
Descriere detaliată
100k Ohm 1 Grup Logaritmic Montare panou Potențiometru Niciunul 1.0 Kierros Plastic conductibil 0,1W, 1/10W Papuc lipit
Categorie
Tip ajustare
Definit de utilizat
Stil terminație
Papuc lipit
Rezistență (ohmi)
100k
Tip dispozitiv de acționare
Cu slot
Toleranță
±20%
Lungime dispozitiv de acționare
0,591" (15,00mm)
Putere (wați)
0,1W, 1/10W
Diametru dispozitiv de acționare
0,236" (6,00mm)
Dimensiune - Corp
Rotund - 0,669" diam. (17,00mm)