89PR200LF
Numărul produsului DigiKey
987-1560-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
89PR200LF
Descriere
TRIMMER 200OHM 0.75W PC PIN SIDE
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
200 Ohms 0,75W, 3/4W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 20.0 Rotație Reglare laterală
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
89PR200LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
TT Electronics/BI
Număr de rotații
20.0
Serie
Tip ajustare
Reglare laterală
Ambalaj
Vrac
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență
200 Ohms
Stil terminație
Pini PC
Putere (wați)
0,75W, 3/4W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,750" x 0,190" fațetă (19,05mm x 4,83mm)
Toleranță
±10%