68WR50KLF
Numărul produsului DigiKey
987-1109-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
68WR50KLF
Descriere
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50 kOhms 0,5W, 1/2W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 20.0 Rotație Reglare în partea superioară
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
68WR50KLF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
TT Electronics/BI
Număr de rotații
20.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Cutie
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență
50 kOhms
Stil terminație
Pini PC
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,375" x 0,245" fațetă (9,53mm x 6,22mm)
Toleranță
±10%